21 Janar 2019
 Facebook Twitter YouTube 
RAPORTO
Na kontaktoni në info@shkodrapress.com - E hene, 14 Prill 2014 16:36
Na shkruani për çdo shqetësim që doni të bëni publik në info@shkodrapress.com - E merkure, 10 Dhjetor 2014 22:36
Diel, 12 Korrik 2015 23:49

Ja si shtrembërohet Iphone 6+ (VIDEO)

Shkruar nga  
Rate this item
(1 Vote)

Qëkur ka dalë në qarkullim Iphone 6+ ka patur akuza se ky model nga lloji i metalit dhe i përbërjes që ka mund të shtrembërohet, të shumtë kanë qenë zërat që janë shprehur se telefonat e tyre u janë shtrembëruar në xhepat e pantollëve. Për më shumë shihni videon në fund të faqes se çfarë ndodh me Iphone 6+.

 

Lexuar 12212 here Ndryshimi fundit Diel, 12 Korrik 2015 23:52

Media

VIDEO PROMO

VIDEO PROMO