15 Dhjetor 2018
 Facebook Twitter YouTube 
RAPORTO
Na kontaktoni në info@shkodrapress.com - E hene, 14 Prill 2014 16:36
Na shkruani për çdo shqetësim që doni të bëni publik në info@shkodrapress.com - E merkure, 10 Dhjetor 2014 22:36

'Pjesëmarrja në politikbërje e familjeve të të Përndjekurve Politikë, domosdoshmëri për demokracinë', 31 janar/ora 11:00

Shkruar nga  
Rate this item
(0 votes)

UNIONI I INTEGRIMIT TË TË BURGOSURVE DHE TË PËRNDJEKURVE POLITIKË TË SHQIPËRISË

Ka nderin të ftojë të gjithë të Përndjekurit Politik në Qarkun e Shkodrës ditën e shtunë, datë 31 janar 2015, ora 11.00, në Teatrin “Migjeni” të marrin pjesë në Konferencën Rajonale të Familjeve të të Përndjekurve Politikë me temë:

“Pjesëmarrja në politikbërje e familjeve të të Përndjekurve Politikë, domosdoshmëri për demokracinë”

Pjesëmarrja juaj, nderim për sakrificat ndaj diktaturës komuniste.

 

Shkodra Press

Lexuar 11562 here Ndryshimi fundit E enjte, 29 Janar 2015 21:32

Te pergjithshme

Qejt e rrugave

Qejt e rrugave

Rozafa Shpuza / Ata sfidojnë indiferentë zhumhurin qytetas e nuk bahen merak se kanë bjerrë amanetin...

Dritëhije

Dritëhije

Zija Vukaj/  Aty në pedonalen e qytetit tim, ku përqafohen dashuritë e feve të mëdha abrahamike,...

Njeriu që thotë “JO”

Njeriu që thotë “JO”

Nga Javier Cerkas Mena  Përgatiti Zija Vukaj   E dimë ç’është intelektuali: bëhet fjalë për një person që,...

SONDAZH

Ku do i bëni pushimet e verës?

Brenda Shqipërisë - 39.1%
Nuk do bëj pushime - 37.9%
Jashtë Shqipërisë - 23%

Votat totale: 87
The voting for this poll has ended on: 20 Aug 2015 - 16:03

VIDEO PROMO

VIDEO PROMO