21 Janar 2019
 Facebook Twitter YouTube 
RAPORTO
Na kontaktoni në info@shkodrapress.com - E hene, 14 Prill 2014 16:36
Na shkruani për çdo shqetësim që doni të bëni publik në info@shkodrapress.com - E merkure, 10 Dhjetor 2014 22:36

Shkodër / Më 26 Prill zhvillohet 'Kampionati i debatit', aplikoni për tu bërë pjesë

Shkruar nga  
Rate this item
(1 Vote)

Nisma Vullnetare Studentore në bashkëpunim me Shoqatën Kulturore Ardhmëria, organizojnë "Kampionatin e Debatit 2015".

Kampionati i Debatit është një risi që vjen në qytetin e Shkodrës dhe për më tepër pranë studentëve të Universitetit "Luigj Gurakuqi".

Kampionati i Debatit organizohet nga "Nisma Vullnetare Studentore - NVS", në bashkëpunim me Shoqatën Kulturore Ardhmëria me synimin për të nxitur debatin konstruktiv tek studentët dhe për të ndërtuar një traditë të re për qytetin.

Në këtë kampionat mund të aplikojnë të gjithë studentët e të gjitha fakulteteve të Universitetit "Luigj Gurakuqi" nëpërmjet këtij formulari aplikimi që mund ta shkarkoni nëpërmjet këtij linku: https://www.dropbox.com/s/xne5r5soxey2ys1/formulari-i-aplikimit.docx?dl=0

Afati përfundimtar për aplikime është më dt. 10 Prill, 2015.

Kampionati i Debatit do të zhvillohet më datë 26 Prill në ambientet e Fakultetit të Shkencave të Edukimit.

Për çdo paqartësi dhe për të dërguar aplikimin tuaj, kontaktoni në adresën e gmail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Shkodra Press

Lexuar 12699 here Ndryshimi fundit E shtune, 28 Mars 2015 23:50

Te pergjithshme

Qejt e rrugave

Qejt e rrugave

Rozafa Shpuza / Ata sfidojnë indiferentë zhumhurin qytetas e nuk bahen merak se kanë bjerrë amanetin...

Dritëhije

Dritëhije

Zija Vukaj/  Aty në pedonalen e qytetit tim, ku përqafohen dashuritë e feve të mëdha abrahamike,...

Njeriu që thotë “JO”

Njeriu që thotë “JO”

Nga Javier Cerkas Mena  Përgatiti Zija Vukaj   E dimë ç’është intelektuali: bëhet fjalë për një person që,...

SONDAZH

Ku do i bëni pushimet e verës?

Brenda Shqipërisë - 39.1%
Nuk do bëj pushime - 37.9%
Jashtë Shqipërisë - 23%

Votat totale: 87
The voting for this poll has ended on: 20 Aug 2015 - 16:03

VIDEO PROMO

VIDEO PROMO