15 Dhjetor 2018
 Facebook Twitter YouTube 
RAPORTO
Na kontaktoni në info@shkodrapress.com - E hene, 14 Prill 2014 16:36
Na shkruani për çdo shqetësim që doni të bëni publik në info@shkodrapress.com - E merkure, 10 Dhjetor 2014 22:36

SHKODËR / AKSIDENT NË AKSIN SHKODËR – KOPLIK, HUMB JETËN 27-VJEÇARINjë aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 27-vjeçari, me inicialet E.A, ka ndodhur sot rreth orës 02:40, në aksin rrugor Shkodër - Koplik. 

Sipas hetimeve paraparake rezulton se personi ka qenë duke duke drejtuar mjetin tip Benz me targa AA499AG dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me rrethimin e varrezave të Lagjes Dobraç.

Për pasojë, ai ka gjetur vdekjen teksa po transportohej për në spital, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor, i cili ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të plota të kësaj ngjarjeje. 

Sipas policisë, dyshohet që viktima të ketë humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë makina është përplasur me murin rrethues të varrezave.

Shkodra Press

Lexuar 14172 here

Te pergjithshme

Qejt e rrugave

Qejt e rrugave

Rozafa Shpuza / Ata sfidojnë indiferentë zhumhurin qytetas e nuk bahen merak se kanë bjerrë amanetin...

Dritëhije

Dritëhije

Zija Vukaj/  Aty në pedonalen e qytetit tim, ku përqafohen dashuritë e feve të mëdha abrahamike,...

Njeriu që thotë “JO”

Njeriu që thotë “JO”

Nga Javier Cerkas Mena  Përgatiti Zija Vukaj   E dimë ç’është intelektuali: bëhet fjalë për një person që,...

SONDAZH

Ku do i bëni pushimet e verës?

Brenda Shqipërisë - 39.1%
Nuk do bëj pushime - 37.9%
Jashtë Shqipërisë - 23%

Votat totale: 87
The voting for this poll has ended on: 20 Aug 2015 - 16:03

VIDEO PROMO

VIDEO PROMO