15 Dhjetor 2018
 Facebook Twitter YouTube 
RAPORTO
Na kontaktoni në info@shkodrapress.com - E hene, 14 Prill 2014 16:36
Na shkruani për çdo shqetësim që doni të bëni publik në info@shkodrapress.com - E merkure, 10 Dhjetor 2014 22:36

SHKODËR / PLAGOSET ME ARMË ZJARRI NJË PERSON TEK "DOLLARI"Një person është plagosur me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja është regjistruar në orët e paradites së sotme në zonën e njohur si “Dollari”, ku shtetasi Lulzim Leckaj është qëlluar me armë zjarri.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se ngjarja ka ardhur pas një konflikti që Lelckaj ka pasur me një person të dytë, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Lulzim Leckaj mësohet se është transportuar drejt spitalit rajonal të Shkodrës për marrjen e ndihmës mjekësore.

Ndërkohë policia e mbërritur në vengjarje ka nisur hetimet dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të plagosjes.


Shkodra Press

Lexuar 14406 here

Te pergjithshme

Qejt e rrugave

Qejt e rrugave

Rozafa Shpuza / Ata sfidojnë indiferentë zhumhurin qytetas e nuk bahen merak se kanë bjerrë amanetin...

Dritëhije

Dritëhije

Zija Vukaj/  Aty në pedonalen e qytetit tim, ku përqafohen dashuritë e feve të mëdha abrahamike,...

Njeriu që thotë “JO”

Njeriu që thotë “JO”

Nga Javier Cerkas Mena  Përgatiti Zija Vukaj   E dimë ç’është intelektuali: bëhet fjalë për një person që,...

SONDAZH

Ku do i bëni pushimet e verës?

Brenda Shqipërisë - 39.1%
Nuk do bëj pushime - 37.9%
Jashtë Shqipërisë - 23%

Votat totale: 87
The voting for this poll has ended on: 20 Aug 2015 - 16:03

VIDEO PROMO

VIDEO PROMO